Společnost AREA 73 s.r.o. vznikla v roce 2012, a to transformací formy podnikání z fyzické osoby Richard Harant-reklamní agentura AREA na s.r.o. Richard Harant, který se venkovní reklamou zabývá již od roku 1995, je jednatel a společník AREA 73 s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je zajišťování venkovní reklamy pro naše klienty v rámci celé České republiky, kdy v současné době společnost ve svém portfoliu spravuje 50 kmenových kusů reklamních ploch.

Zkušenosti z naší činnosti v oblasti venkovní reklamy, které jsme získali v uplynulých 25 letech, využívají naši různí klienti-společnosti, které se chtějí prezentovat na frekventovaných místech našich největších měst a zároveň požadují netradiční médium, které svou velikostí a umístěním zaujme. Jedná se o klienty napříč různými podnikatelskými sektory a obory podnikání. Mezi naše spokojené klienty patří společnosti z automobilového průmyslu (např. Škoda Auto), společnosti z finančního sektoru (např. Česká spořitelna), technologické společnosti (např. Vodafon) a další.